Máte nejaké prianie alebo dotaz? Neváhajte nás kontaktovať a my pre vás urobíme všetko čo je v našich silách.
Československej armády 3 (budova INFORMATIKA)
036 01, Martin
Slovensko

+421 910 444 565

Instagram

Title Image

SEO optimalizácia

Raketový štart vášho business

Optimalizácia, ktorú to začína

Pred optimalizáciou pre vyhľadávače je potrebné pripraviť analýzu cieľu vašej firmy. Táto analýza je podobná ako pre Online kampane a stratégie. SEO je druh marketingu, ktorý je potrebné dopredu kvalitne zanalyzovať, aby bol výsledok čo najlepší.

Aby bol výsledok čo najlepší

Základné rozdelenie analýz

Základná analýza kľúčových slov

Analýza webových textov a čitateľnosť webu

Analýza dosiahnutia cieľov

Analýza negatívneho ratingu vo vyhľadávačoch

Čo rozhoduje

On-Page faktory

Tieto faktory sú priamo na vašom webe. Je to kvalita textov, ich originalita a správne rozloženie kľúčových slov. Vyhľadávače sú dnes zložité a snažia sa hľadať len text, ktorý je relevantný, takže vyhľadávač hodnotí aj to ako dlho zostane užívateľ na vašej stránke, preto on-page optimalizácia je veľmi dôležitá.

Off-Page faktory

Medzi off-page faktory dnes patrí veľmi veľa dôležitých častí. Tými sú Link building a Social rating.

Link building

Nekvalitný link building môže poškodiť váš web tak, že vrátiť sa nahor dá omnoho viac práce, než keby ste začínali bez odkazov.

Pre link building, je lepšie stavať microsite, ktoré podporujú oblasti, ktoré chcete dostať nahor vo výsledkoch vyhľadávania.

Ďalšou možnosťou link buildingu je písanie PR článkov, pre oblasti, ktoré potrebujete podporiť.

Medzi obľúbené možnosti patrí registrácia do katalógov, týmto môže klient získať mnoho spätných odkazov na stránky, ale táto možnosť je veľmi citlivá. V žiadnom prípade nedoporučujeme strojovú registráciu do katalógov, je lepšie ručná registrácia do kvalitných katalógov, pretože aj tieto nekvalitné odkazy v rôznych katalógoch môžu skôr uškodiť než pomôcť.

Vďaka skúsenostiam s link buildingom, naša agentúra ponúka kvalitný link building, ktorý pomôže v oblasti, ktorú potrebujete posíliť.

Sociálny rating

Vyhľadávače dnes hodnotia aj záujem užívateľov o váš web na sociálnych sieťach to, ako sú vaše príspevky komentované a ako sú zdieľané. Týmto trendom sa zaujímame v sekcii Sociálne siete.

Máte záujem o nezáväznú konzultáciu? Neváhajte nás kontaktovať.