Máte nejaké prianie alebo dotaz? Neváhajte nás kontaktovať a my pre vás urobíme všetko čo je v našich silách.
Československej armády 3 (budova INFORMATIKA)
036 01, Martin
Slovensko

+421 910 444 565

Instagram

Blog

Home  /  Programovanie   /  Prečo je investícia do kvalitnej webovej stránky nevyhnutná

Prečo je investícia do kvalitnej webovej stránky nevyhnutná

Ak chcete prezentovať svoje podnikanie ako profesionálnu činnosť na vysokej úrovni, ak chcete mať spokojných zákazníkov, ak chcete budovať dlhodobo kvalitný branding, nemôžete fungovať na starej a nekvalitne spravenej webovej stránke.
Dnes mať vlastnú webovú stránku nie je vôbec zložité a viete sa ku nej dostať aj úplne zdarma. Avšak práve teraz v mori nekvalitných, narýchlo a zdarma vytvorených webových stránok je pre Vás nesmierne dôležité aby tá Vaša bola moderná, funkčná, responzívna a profesionálne zoptimalizovaná.

Vlastná doména

Veľa spoločností poskytuje bezplatný hosting pre Vašu doménu. Ako odmenu si umiestni reklamu rovno do názvu domény a väčšinou aj na viditeľnom mieste na stránke. Je až komické keď niekto prezentuje svoj biznis ako dôveryhodný a profesionálny, no pritom nie je ochotný investovať pár euro mesačne za kvalitný hosting.

Dizajn stránky

Ak sa návštevník na Vašej stránke bude cítiť prijemne a dizajn ho bude baviť, je isté že na nej aj ostane a omnoho pravdepodobnejšie že sa z neho stane kupujúci zákazník.
Netreba zabúdať na skutočnosť že stále viac ľudí sa pripája na internet cez telefón alebo tablet, preto by mal byť Váš web responzívny a použiteľný na akomkoľvek zariadení.

Funkčnosť stránky

Buďte si istý že návštevník je dnes veľmi náročný a pri akomkoľvek zaváhaní Vašej stránky odchádza a využije služby konkurencie. Rýchle načítanie, správne prelinkovanie, správna funkčnosť tlačidiel a prehľadné menu by mali byt samozrejmosťou.

Správna SEO optimalizácia

Stránka spravená podľa šablóny zdarma nebude mať nikdy tak dobré výsledky vo vyhľadávači ako stránka spravená presne na mieru s profesionálnou SEO optimalizáciou a kvalitným indexovaním. Alternatívne popisy obrázkov, premyslene nadpisy a celkovo logicky navrhnutá štruktúra webu tak, aby bol atraktívny pre vyhľadávače je úloha ktorá si vyžaduje odborníka a skúsenosti.

Požiadavky na funkcie, dizajn, SEO optimalizaciu a celkovú kvalitu webovej stránky sú dnes vysoké. Síce je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým si zriadiť svoj vlastný web, ale na druhú stranu ťažšie ako kedykoľvek predtým je zostaviť web ktorý bude oproti konkurencii vynikať a bude dosahovať potrebnú úroveň.