Máte nejaké prianie alebo dotaz? Neváhajte nás kontaktovať a my pre vás urobíme všetko čo je v našich silách.
Československej armády 3 (budova INFORMATIKA)
036 01, Martin
Slovensko

+421 910 444 565

Instagram

Title Image

Online kampane a stratégie

Marketing, ktorý pomôže vášmu business

Pred pár rokmi sa striktne rozlišoval online marketing od klasického offline marketingu. Dnes má však online marketing tak významnú úlohu v marketingu ako takom, že sa z neho postupne stala samozrejmosť pri tvorbe kampaní a celkovo pri prezentácií biznisu. Cieľom online marketingu je priviesť kvalitné SEO (organické vyhľadávanie) a SEM (platené miesta vo vyhľadávači) optimalizácie, presne cielenú reklamu na sociálnych siatiach ale hlavne zvyšovať zisk. Preto je dôležité si uvedomiť že zle použitá online stratégia Vám síce môže síce zvyšovať návštevnosť Vašej stránky ale reálne sa z väčšiny z nich nestanú kupujúci zákazníci.

Pre dosiahnutie Vašeho cieľa je potrebné pripraviť analýzu, ktorá ukáže správnu cestu.

Základné rozdelenie analýz

Základná analýza kľúčových slov

Analýza textov webu a čitateľnosť webu

Základná analýza kľúčových slov

Prieskum webu očami kleinta

Stratégia reklamy

Dôležité pri plánovaní vašej online kampane je analýza. Analýza má viac fáz a záleží len na vás pre akú a ako dôslednú analýzu sa rozhodnete. Nastaviť reklamu vie každý, ale mať správne nastavené reklamné kanály s remarketingom a mať web optimalizovaný na uzatvorenie obchodu je vec zložitej analýzy, ktorú vám môžeme pripraviť.

Správa reklamy

Naša agentúra ponúka správu reklamných kampaní a to na všetkých najväčších kanálov čo existujú (AdWords, Facebook, Youtube, eTarget, …).

Reklamné súťaže a ďalšia propagácia

Pokiaľ chcete získať čo najviac nových kontaktov (emaily, adries, telefónnych čísiel, fanúšikov na Facebook), tak sa dajú realizovať rôzne súťažné kampane podľa vašich predstáv. Náš špecializovaný tím, vám pripraví rôzne možnosti ako propagovať vašu firmu cez súťažné kanály podľa vašich potrieb.

Máte záujem o nezáväznú konzultáciu? Neváhajte nás kontaktovať.