Máte nejaké prianie alebo dotaz? Neváhajte nás kontaktovať a my pre vás urobíme všetko čo je v našich silách.
Československej armády 3 (budova INFORMATIKA)
036 01, Martin
Slovensko

+421 910 444 565

Instagram

Title Image

Grafické práce na mieru

Aby váš web vyzeral čo najlepšie

Profesionálne grafické služby

Logo je dôležitou súčasťou vašej identity.

Prehľadnosť, rýchlosť a zážitok.

Ako najlepšie predať na seba kontakt?

Logo, letáky, vizitky, firemné farby?

Tvorba loga

Logo je dôležitou súčasťou vašej identity. Unikátne logo, ktoré vystihuje váš obor činnosti vytvorí originálny symbol, ktorý si budú ďalej ľudia spojovať s vašou firmou.
Preto svojím klientom ponúkame profesionálne logo, ktoré sa snažíme prispôsobiť potrebám klienta, ale i moderným trendom a zvykom. S logom na mieru, budem potom vaša značka ľahko zapamätateľná.

Grafický design

Prehľadnosť, rýchlosť a zážitok – toto sú jedny z hlavných ukazateľov uzatvorenia obchodu. Sám Google dokáže degradovať pozíciu vášho webu, keď zistí, že sa vďaka veľkosti obsahu načíta pomaly a klient odchádza z webu.
A keď sa už klient dostane na vašu webovú prezentáciu, tak je dôležité, aby našiel čo najrýchlejšie to, čo hľadá (vaše služby, váš produkt). Stránky, ktoré vyzerajú lepšie, tak vzbudzujú väčšiu dôveryhodnosť u vašich potencionálnych klientov.
Naša agentúra sa snaží spojiť všetko tak, aby naši klienti sa svojou webovou prezentáciou oslovili čo najviac zákazníkov, preto ponúkame profesionálny design na mieru.

Vizitky

Ako najlepšie predať na seba kontakt? Áno, je to vizitka a nie nadarmo sa tejto kartičke s kontaktom hovorí vizitka. Vizitka by mala byť čo najlepšie vystihovať vašu firmu, jej prestíž, kvalitu a obor, ktorým sa vaša firma zaoberá.
Naše štúdio preto ponúka tvorbu profesionálnych vizitiek, ktoré vám pomôžu skvelo prezentovať vašu firmu.

Corporate identity

Nová identita vašej firmy? Logo, letáky, vizitky, firemné farby? Áno aj toto pre vás môžeme pripraviť.

Vzhľad Facebook stránok

Chcete naštartovať vaše Facebook stránky? Nemáte ich vzhľad? Náš grafik vám rád pripraví skvelý a profesionálny vzhľad, ktorý pomôže úspešnému štartu vášho bussines.

Máte záujem o nezáväznú konzultáciu? Neváhajte nás kontaktovať.